Hakkımızda

Home > Hakkımızda

1960'dan bu yana Hizmetinizdeyiz

Erdek Alevok Otel , Erdek Çuğra mevkiinde yer almaktadır.
Alevok otelde,16 adet çift kişilik oda, 25 adet tek kişilik oda, 2 adet aile odası, 2 adet suit oda olmak üzere toplam 45 oda bulunmaktadır. Çift kişilik odalarımızda 1 adet çift kişilik yatak, tek kişilik odalarımızda 2 adet tek kişilik yatak, aile odalarımızda ise 1 adet çift kişilik ve 1 yada 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Suit odalarımızdan bir tanesinde 1 çift kişilik 3 tek kişilik yatak diğerinde ise 5 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Ayrıca odalara ekstra 1 yatak verilebilmektedir.


Erdek otelleri arasında Erdek ilçe merkezinde yer alan nadir otellerdendir. Aynı zamanda denize sıfır konumda bulunan otelimiz, kendine ait mavi bayraklı özel plaja sahiptir. Erdek alevok otelimizde Plajda ücretsiz şezlong, minder ve şemsiye hizmeti verilmektedir.
Otelimiz Erdek Alevok Otel Bandırma otogarına 22 km, Erdek Coast’a 1 km uzaklıktadır.

Alkolsüz Aile Oteli olan Erdek Alevok otelde, Ailenizle mutlu bir tatil geçirmek için sizleri, eşsiz doğa manzarasına sahip yeşil ile mavinin buluştuğu bir konumda yer alan otelimize bekliyoruz.

Odalarımızla ilgili detayları her odaya ait sayfa bilgisinde bulabilirsiniz.

  • Otelimizde Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe şeklinde sunulmakta ve sizlere belirtilen fiyata dahildir.
  • 16.00-17.00 saatleri arası ücretsiz çay ikramımız bulunmaktadır.
  • Ayrıca çocuklara özel öğle saatlerinde ücretsiz çorba ikramımız bulunmaktadır.

Tripadvisor diyor ki;

Misafirlerimiz bizden mutlu ve güler yüzle ayrılıyor…

 

Erdek Alevok Otel

Mavi Bayraklı Plaj

Denize sıfır konumda bulunan otelimizin kendine ait mavi bayraklı özel plajı bulunmaktadır. Plajda ücretsiz şezlong, minder ve şemsiye hizmeti verilmektedir

150 Kişilik Restoran

Otelimizde 150 kişi kapasiteli bir adet restoranımız mevcuttur. Otelde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe olarak hizmet vermektedir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir. Ayrıca otelimizde bir adette çay bahçesi bulunmaktadır. Aileniz ile birlikte okey veya tavla gibi oyunlarla eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

Yarı Olimpik Havuz

Otelimiz Erdek bölgesinin en büyük yarı olimpik havuzuna sahiptir. Ayrıca otelimizde çocuk havuzu da bulunmaktadır.

Özel Aktiviteler

Canlı müzik, açık havuz, ücretsiz internet bağlantısı gibi hizmetlerimizden de ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Ayrıca su sporları, bisiklet kiralama, dalgıçlık okulu, oyun salonu gibi aktivitelerimizden ücretli olarak yararlanabilirsiniz

Sohbet Başlat
Erdek Alevok Otel
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?